Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... regulamentul in scarile de bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

regulamentul in scarile de bloc

As vrea sa stiu daca este voie sa se fumeze in scarile de bloc.Am un vecin care isi aduce toti prietenii la el dar nu fumeaza in casa ci pe scara.eu am probleme de sanatate iar fumul de tigara imi face rau.Eu locuiesc cu un etaj mai sus si sunt nevoita sa inghit fum de cate ori urc sau cobor.in afara de asta mai tranteste usile fluiera urla imi adreseaza cuvinte vulgare .
Nu interzice nici o lege dar adunarea generala poate da o hotarare in acest sens.