Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen admitere barou- 2011
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen admitere barou- 2011

Stiti cumva daca s-a stabilit organizarea examenelor de admitere la barou pentru anul acesta? Eu am intrat pe site si nu am gasit nimic.:vishenka:
SC FULL IMOBILIARE, Consilier juridic
Se va stabili data examenului la Congres, in vara. Mai e de asteptat.
Multumesc.
gherghina a scris:

Stiti cumva daca s-au stabilit organizarea examenelor de admitere la barou pentru anul acesta? Eu am intrat pe site si nu am gasit nimic.:vishenka:

Pe site-ul Baroului Tmis scrie ca examenul va avea loc in noiembrie:

[ link extern ]

Ca va fi asa sau nu,ramane sa aflam dupa Congres. ;)