Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere profesia de avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere profesia de avocat

Știe cineva când se organizează examen de admitere în avocatură anul acesta?
in principiu, in noiembrie.
eugen67 a scris:

Știe cineva când se organizează examen de admitere în avocatură anul acesta?

Data examenului se va stabili la Congresul Avocatilor din vara,deci mai este de asteptat pana atunci.;)
Pe site-ul Baroului Timis scrie ca examenul va avea loc in luna noiembrie. daca va fi asa sau nu,ramane sa aflam:
[ link extern ]
luiza2008, utilizator