Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort fara copii
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort fara copii

Doresc sa aflu procedura de divort in situatia in care nu se cunoaste adresa paratei , cu prezumtia ca nu se afla in tara , am ajuns in stadiul de citatie publica intr-un ziar de larga circulatie .Ce mai urmeaza dupa audierea martorilor???

Va multumesc
mihut_sorin, utilizator
Daca ati citat-o intr-un ziar de larga circulatie nu mai urmewaza decit administrarea de probe pentru desfacerea casatoriei