Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... reziliere contract asistenta juridica
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

reziliere contract asistenta juridica

pot rezilia un contract de asistenta juridica, unilateral, daca nu am ajuns inca in instanta? Am vreo sansa sa primesc inapoi ceva din banii pe care i-am platit drept onorariu? Primul termen este in luna aprilie....Am facut si cerere de renuntare la proces
cititi contractul si vedeti ce presupune in cazul rezilierii unilaterale. in privinta banilor vorbiti cu avocatul dvs