Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate masaj erotic = prostitutie?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

masaj erotic = prostitutie?

daca lucrezi acasa masaj erotic poti fi acuzat de prostitutie?
nu numai de prostitutie ..... :)
orice activitate economica trebuie autorizata si evident fiscalizata. ca sa va deschideti o firma in apartament va trebuie acordul vecinilor, printre multe altele de altfel, credeti ca il veti obtine? a si va mai trebuie si un act de calificare profesionala :D
Exista aceasta posibilitate,mai ales daca activitatea bate la ochi.
Pana la legi mai favorabile pentru dvs,pararea mea este sa abandonati ideea