Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... caut avocat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

caut avocat

caut avocat in domeniul despre o mostenire o casa fara acte pentru a intra in legalitate
Aveti posibilitatea sa alegeti avocat fie de pe acest forum,fie din tribunalul sau baroul local,precum si din publicatiile cu specific publicitar.
Succes !
Exista rol pentru casa si teren?Daca da, solicitati un istoric de rol.
Cautati in catalogul consultantilor un avocat din judetul dvs.:
www.avocatnet.ro/content/con...