Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Se impoziteaza donatia facuta in bani de catre o ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Se impoziteaza donatia facuta in bani de catre o persoana fizica catre una juridica?

Se impoziteaza donatia facuta in bani de catre o persoana fizica unei persoane juridice?
Daca DA, care sunt conditiile...sau unde pot citii asta in lege?:((
anelle_512, utilizator
cel mai bine discutati cu un notar.