Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... investire cu formula executorie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

investire cu formula executorie

ce trebuie sa fac daca instanta mi-a dat termen pentru a face dovada calitatii de reprezentant a cererii de investire,va multumesc
aduceti o procura sau orice act care sa va dea dreptul sa fiti titular al cererii de investire.
multumesc frumos