Forum Discuţii diverse Cultură generală cine stie continuarea
Discuție deschisă în Cultură generală

cine stie continuarea

LICURICII AU SPUS STELELOR... STELELE N-AU RASPUNS...din ce poezie face parte as vrea sa aflu intreaga poezie
din cautare pe net..nu e vb de poezie
"O veche pildă orientală spune aşa: Licuricii, uitându-se înspre stele, le-au zis: Lumina noastră e mai puternică decât a voastră. Stelele n-au răspuns."

multumesc .o zi buna