Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Termen ROL
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Termen ROL

Cine stie, va rog , care este termenul (si eventual costul) de deschidere al ROL-ului , pentru o suprafata de teren cu cladire , intrata in proprietate prin hotarare judecatoreasca cu titlu executoriu ???
Termenul este de 30 de zile si curge de la data ramanerii definitive si irevocabile a hotararii judecatoresti.