Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN - acte, contracte vanzare-cumparare auto
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN - acte, contracte vanzare-cumparare auto

Buna seara, mi-am deschis o intreprindere individuala si as dori sa stiu ce cod acen este nevoie pt pregatire acte, inclusiv contracte vanzare-cumparare auto.

Va multumesc anticipat.
8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat.