avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN - acte, contracte vanzare-cumparare auto
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN - acte, contracte vanzare-cumparare auto

Buna seara, mi-am deschis o intreprindere individuala si as dori sa stiu ce cod acen este nevoie pt pregatire acte, inclusiv contracte vanzare-cumparare auto.

Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 18:01, 6 Aprilie 2011
8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare firma pt intocmire acte auto anamaria25 anamaria25 Am un srl si as vrea sa fac si acte auto. Nu stiu ce autorizatii mi-ar trebui. Ma poate ajuta cineva? (vezi toată discuția)
Cod caen 8299 laur_s_2005 laur_s_2005 Am infintat de curand o firma prin care vreau sa desfasor activitate de \\" birou acte auto\\" (contract de vanzare cumparare, fise inmatriculare etc.) si de ... (vezi toată discuția)
Diploma la intreprindere individuala. sub_bass2002 sub_bass2002 Buna. Vreau sa deschid o mica afacere: - papetarie - xerox - vanzari piese de calculatoare - intocmire fise de inmatriculari - contract de vanzare ... (vezi toată discuția)