Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare firma pt intocmire acte auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare firma pt intocmire acte auto

Am un srl si as vrea sa fac si acte auto. Nu stiu ce autorizatii mi-ar trebui. Ma poate ajuta cineva?
Mai bine va infiintati o intreprindere individuala cu codul CAEN : 8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat. Detalii infiintare aici:[ link extern ]
Depuneti la Registrul Comertului un act aditional la Actul constitutiv, al SRL-ului pe care-l aveti deja, cu Cod caen - 8219 Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat.