Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca

Se poate face un contract individual de munca cu timp partial de 2h/zi pentru un elev care inca urmeaza cursurile de zi , desi a implinit 18 ani?
se poate intocmi fara nici o problema