Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori actiuni fostul peco
Discuție deschisă în Bursa de valori

actiuni fostul peco

am actiuni la fostul peco din 1996 .Maisunt valabile daca da care este valoarea unei actiuni.Vreau sa le vand
Luati legatura cu Depozitarul Central si intrebati in ce fel de actiuni s-au convertit actiunile dv. si daca se tranzactioneaza la Bursa.

[ link extern ]

De vandut, le puteti vinde numai prin intermediul unei societati de brokeraj.