avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 947 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL - pot completa date?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL - pot completa date?

Daca am absolvit facultatea de Stiinte administrative si am urmat in cadrul acesteia un curs de Managementul resurselor umane pot sa completez in REVISAL fara sa mai fac alte cursuri?
Cel mai recent răspuns: Popa Adrian , Contabil 11:16, 11 Aprilie 2011
In acest moment, exceptand modificarile care se preconizeaza, puteti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. vreau sa particip la un concurs pentru o functie publica ... m0_0n3y m0_0n3y Buna ziua. Vreau sa particip la un concurs pentru o functie publica unde se cer studii superioare economice si vechime in specialitatea studiilor ... (vezi toată discuția)
Ce oportunități de carieră am în urma diplomelor obținute? Goran Carmen Goran Carmen Am terminat Facultatea de stiinte economice ( Bucuresti ), Master in Managementul Resurselor Umane( Bucuresti), Master in Managementul securitatii si sanatatii ... (vezi toată discuția)
Ce master as putea face? ionut921 ionut921 Buna ziua. Daca am terminat facultatea de administratie publica ce master as putea face? M-am gandit sa fac unul in contabilitate.M-ar ajuta sa ocup un post de ... (vezi toată discuția)