Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL - pot completa date?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL - pot completa date?

Daca am absolvit facultatea de Stiinte administrative si am urmat in cadrul acesteia un curs de Managementul resurselor umane pot sa completez in REVISAL fara sa mai fac alte cursuri?
In acest moment, exceptand modificarile care se preconizeaza, puteti.