Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... concubinaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

concubinaj

dar partenerul meu poate da o declaratie la notar in care spune ca aceasta constructie este facuta cu contributia amindurora?
ati deschis 2 topicuri cu aceeasi problema si in fiecare dati alte detalii. Nu mai deschideti altele Puneti aceeasi problema intr-un singur topic. Dati clcik pe "raspuns" sub mesaj si scrieti continuarea la celalalt.
Mihaela Enache, Avocat
da, poate da aceasta declaratie
cat costa aceasta declaratie notariala?