Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Apel- termen
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Apel- termen

Am depus apel pentru un proces de pensie de intretinere minor pe data de 12.04.2011. Nu mi s-a dat un termen cand am depus apelul. Dupa cat timp ar trebui sa se inregistreze apelul la Curtea de Apel Bucuresti?

Multumesc frumos.
Da, aceasta este ordinea.
Veti primi citatie pentru termenul de judecata fixat pentru judecarea apelului, iar pana atunci puteti verifica la arhiva Judecatoriei sector 6 cand a plecat dosarul la tribunal, iar la tribunal la fel, informatiile le puteti afla de la arhiva sau de pe portalul instantei.
MULTUMESC FRUMOS DOAMNA AVOCAT.