Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... acces in revisal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

acces in revisal

executorii judecatoresti au acces la revisal? cum pot afla la ce firma lucrezi?
au voie sa blocheze contul un de primesc alocatia copillului?

pot popri conturi in care esti imputernicit?
Executorii judecatoresti nu au acces la REVISAL .. ei pot face o adresa catre ITM in care sa solicite sa li se comunice locul de munca al debitorului.
angajatorii sunt obligati sa dea curs adresellor
venite de la executori cu poprire ?
Da, insa acestea trebuie sa fie insotite de hotararea judecatoreasca de infiintare a popririi.
Da.