avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incadrare instructor sportiv
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incadrare instructor sportiv

Un instructor sportiv de la un club sportiv unit cu liceu sportiv de pe care grila trebuie platit. In normativ exista functia, dar care este grila? Va multumesc

Alte discuții în legătură

Buna ziu sunt inscrisa de 1 an la un domn instructor din motive ... taniamiruna taniamiruna buna ziu sunt inscrisa de 1 an la un domn instructor din motive diverse anul acesta mam inscris la alt instructor si nu stiu cum sa procedez sa fac transferul ... (vezi toată discuția)
Contract de colaborare ong ancristida ancristida Buna ziua, m-ar interesa ce fel de contract poate fi incheiat intre un ONG si un complex sportiv. Precizez ca ONG-ul are activitati sportive, care vor fi ... (vezi toată discuția)
Exista conflict de interese? cosovi cosovi Buna ziua, Am participat la un examen pentru postul de administrator de baza sportiva si am fost declarat Admis , Eu detin si functia de Presedinte a unei ... (vezi toată discuția)