Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... buna ziu sunt inscrisa de 1 an la un domn instructor ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

buna ziu sunt inscrisa de 1 an la un domn instructor din motive ...

buna ziu sunt inscrisa de 1 an la un domn instructor din motive diverse anul acesta mam inscris la alt instructor si nu stiu cum sa procedez sa fac transferul domnul instructor a zis c sunt scoasa de la dansul ca a trecut un an peste dar domnului instructor recent îi apare ca ma respinge va rog sa ma ajutati si pe mn
Domnisoara daca esti minoră ar trebui ca părinții să se ocupe de problema aceasta dacă ești majora ar trebui să încerci să dai mai multe informatii cand soliciti un raspuns.Esti inscrisa la un club sportiv, club școlar , practici de placere, esti sportiva legitimata practicînd sport de performanță?În funcție de aceste aspecte se aplica regulamentul unei federații,al unui club sportiv etc.