Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce se poate face ca administratora sa isi faca treaba ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce se poate face ca administratora sa isi faca treaba legal???

Este normal ca ,intrucat avem jos in scara blocului camera special amenajata pt colectarea platii intretinerii,administratora sa vina din usa in usa la fiecare pt a achita intretinerea?????Ce trebuie facut ca sa colecteze intretinerea in camaruta special amenajata???
Va multumesc anticipat si astept raspunsurile Dvs.........
Nu o poate obliga nimeni.
Vorbeam despre Regulamentul de casa!