Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie de functionare emisa de primarie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie de functionare emisa de primarie

BUNA ZIUA.
AM REUSIT SI INSTANTA A SUSPENDAT AUTORIZATIA DE FUNCTIONARE PENTRU UN CLUB DE NOAPTE SI BAR CU TERASA.DIN PACATE PRIMARIA DOAR LE-A COMUNICAT HOARAREA RAMASA DEFINITIVA SI IREVOCABILA DAR RESPECTIVA SOCIETATEA NU-EI INCHIDE ACTIVITATEA DEJA DE 4 LUNI.CE SA FAC SI CUI SA MA MAI ADRESEZ?AM FACUT PLANGERE LA POLITIE SI PARCHET DAR REZULTATUL E ZEROOOOOO.
MULTUMESC.ASTEPT UN RASPUNS
CU STIMA
Va veti adresa in continuare Primariei cu solicitarea ca aceasta din urma sa aplice dispozitiile legale privind functionarea fara autorizatie, intrucat la acest moment aceasta unitate functioneaza fara autorizatie fapt ce va da posibilitatea formularii unei reclamatii cu alt obiect fata de cea anterioara.