Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... date privind situatia bancara puse la dispozitia unei ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

date privind situatia bancara puse la dispozitia unei persoane

Buna ziua . In urma cu cateva zile , am aflat ca unei persoane fizice , i-au fost puse la dispozitie de catre un angajat al unei banci , datele mele personale precum si date privind operatiunile ( credite , carduri de salariu ,etc. ) pe care le am la acea banca . Unde trebuie sa ma adresez cu o plangere ?
La Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal. Insa va trebui sa puteti proba furnizarea datelor.
Mihaela Nevoie, Avocat
cum ati aflat? Ceva in scris? Ca daca v-a zis cineva la un suc, la revedere...