Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii registrul salariatilor
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

registrul salariatilor

Se mai pot procura registrul salariatilor in format tipizat. Daca da de unde pot cumpara.
In prezent nu mai exista Registrul salariatilor in format tipizat de hartie, ci in format electronic.

Posibil sa achizitionati un astfel de registru de la librarii sau centrele care vand tipizate.