Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale TIRGURI SI BAUTURA LA PAHAR(BERE LA HALBA)
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

TIRGURI SI BAUTURA LA PAHAR(BERE LA HALBA)

AM UN SRL CU CAEN 4711 .POT MERGE LA TIRGURI SI POT VINDE BERE LA HALBA CU ACEST COD? DACA NU CE CODURI IMI SUNT NECESARE? VA ROG SA-MI DATI UN RASPUNS MAI DETALIAT. VA MULTUMESC ANTICIPAT.
4781 Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.

:luck:
ContSters167247, utilizator
Mesaj reeditat
@ sanda37
Data post: Marti, 26 Aprilie 2011, 18:24
Subiect: COD CAEN

MULTUMESC SI DACA AM CA ACTIVITATE SECUNDARA ACEST COD 4781? MAI TREBUIE SI ALTACEVA?

:offtopic: Interventie moderator
Incercati sa nu mai scrieti cu majuscule , este greu de cititi si , apoi, este o incalcare a regulamentului de postare.
De asemenea, daca mai aveti ceva de intrebat cu subiectul unui topic deschis de dvs nu este nevoie de deschiderea altui topic , ci se poate continua discutia pe topicul deja deschis.