avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 391 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale TIRGURI SI BAUTURA LA PAHAR(BERE LA HALBA)
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

TIRGURI SI BAUTURA LA PAHAR(BERE LA HALBA)

AM UN SRL CU CAEN 4711 .POT MERGE LA TIRGURI SI POT VINDE BERE LA HALBA CU ACEST COD? DACA NU CE CODURI IMI SUNT NECESARE? VA ROG SA-MI DATI UN RASPUNS MAI DETALIAT. VA MULTUMESC ANTICIPAT.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:32, 26 Aprilie 2011
4781 Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.

:luck:
Ultima modificare: Marți, 26 Aprilie 2011
ContSters167247, utilizator
Mesaj reeditat
@ sanda37
Data post: Marti, 26 Aprilie 2011, 18:24
Subiect: COD CAEN


MULTUMESC SI DACA AM CA ACTIVITATE SECUNDARA ACEST COD 4781? MAI TREBUIE SI ALTACEVA?


:offtopic: Interventie moderator
Incercati sa nu mai scrieti cu majuscule , este greu de cititi si , apoi, este o incalcare a regulamentului de postare.
De asemenea, daca mai aveti ceva de intrebat cu subiectul unui topic deschis de dvs nu este nevoie de deschiderea altui topic , ci se poate continua discutia pe topicul deja deschis.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor!!! urgent!!! nicoletastoian11 nicoletastoian11 Ma poate ajuta si pe mine careva? As dori sa-mi deschid si eu o firma care sa-mi permita sa vand mici, bere.....in targuri, oboruri,piete... Tot ce tine de ... (vezi toată discuția)
Cod caen 4799 ContSters304386 ContSters304386 Buna seara. Daca am ca obiect de activitate secundar \\"Comert cu amanuntul in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor\\" - cod caen 4799, pot ... (vezi toată discuția)
Cod caen magazin mixt adriana121 adriana121 Buna ziua.Am un SRL din anul 2006,cod caen 5221(comert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete) si as dori sa schimb codul caen pt magazin mixt.este ... (vezi toată discuția)