Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal gresit
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal gresit

Buna ziua
anul acesta am luat parola de la itm ptr a tramsmite online revisalul.la o verificare a nr de angajati pe care ii am in revisal am constatat ca nr lor nu coincide cu ce am faptic in acest moment.am luat astfel toate cm care apar in revisal si am constatat ca unele nu erau incetate si altele nu apareau!!!!!!!!!
ce pot face in acest caz?
e clar ca nu s-a facut corect revisalul intre anii 2007-2008.ori nu s-au preluat de pe discheta ori nu s-a operat!!!
pot da o preluare la toata baza de date?
va multumesc?
Nu puteti da inca o preluare la toata baza de date , intrucat se vor dubla anumite date ... mergeti la Serviciul IT din cadrul ITM-ului si vedeti care este problema ... posibil sa nu se fi preluat corect datele de pe suportul magnetic sau la transmiterea online ori nu s-au efectuat transmiterea in perioada mentionata de dvs.
Cornel Vasile, Consilier juridic