Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere electronica revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere electronica revisal

trebuie sa te duci neaparat cu discheta sau poti face si transmitere electronica a unui contract de munca catre ITM si in alta ordine de idei se mai gasesc dischete?, ITM nu a mai evoluat macar cu niste stickuri usb ?..........
annajanette a scris:

trebuie sa te duci neaparat cu discheta sau poti face si transmitere electronica a unui contract de munca catre ITM si in alta ordine de idei se mai gasesc dischete?, ITM nu a mai evoluat macar cu niste stickuri usb ?..........

1. Transmiterea REVISAl-ului o puteti face si online daca detineti parola si user ... in caz contrar, se va face pe suport magnetic - stick, discheta, CD - la ghiseele ITM-ului.

2. De unde ati dedus ca se depune obligatoriu numai pe discheta? ... nu cred ca ITM-ul a impus asa ceva.
MULTUMESC FRUMOS, cred ca am inteles eu gresit de la cineva
CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109, Traducator autorizat