avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 432 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere electronica revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere electronica revisal

trebuie sa te duci neaparat cu discheta sau poti face si transmitere electronica a unui contract de munca catre ITM si in alta ordine de idei se mai gasesc dischete?, ITM nu a mai evoluat macar cu niste stickuri usb ?..........
Cel mai recent răspuns: CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 , Traducator autorizat 21:28, 25 Noiembrie 2011
annajanette a scris:

trebuie sa te duci neaparat cu discheta sau poti face si transmitere electronica a unui contract de munca catre ITM si in alta ordine de idei se mai gasesc dischete?, ITM nu a mai evoluat macar cu niste stickuri usb ?..........


1. Transmiterea REVISAl-ului o puteti face si online daca detineti parola si user ... in caz contrar, se va face pe suport magnetic - stick, discheta, CD - la ghiseele ITM-ului.

2. De unde ati dedus ca se depune obligatoriu numai pe discheta? ... nu cred ca ITM-ul a impus asa ceva.
MULTUMESC FRUMOS, cred ca am inteles eu gresit de la cineva
Ultima modificare: Vineri, 25 Noiembrie 2011
CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109, Traducator autorizat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incetare contract de munca vintagemlm vintagemlm Ce acte trebuie depuse la incetarea unui contract de munca si unde/cum se depun? (vezi toată discuția)
Majorare salariu poolmat poolmat TREBUIE SA TREC IN REVISAL MODIFICAREA MARIRI DE SALAR MINIM ? SI CUM TREBUIE PROCEDAT IN CONTINUARE ?[ DUC REVISALUL CU MODIFICAREA LE I.T.M.? CUM INSTIINTEZ ... (vezi toată discuția)
Depunere revisal irinuka2005 irinuka2005 Daca doresc sa angajez un salariat incepand cu 01.03.2013 contractul se va incheia cu aceasta data . data inceperii activitatii va fi 01.03.2013. In revisal ... (vezi toată discuția)