Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare contract de munca

Ce acte trebuie depuse la incetarea unui contract de munca si unde/cum se depun?
De catre cine si unde anume "sa depuna"?
vintagemlm a scris:

Ce acte trebuie depuse la incetarea unui contract de munca si unde/cum se depun?

Se depune la data incetarii c.i.m. registrul de evidenta a salariatilor in format electronic (REVISAL).
Acesta se poate depune : la ghiseurile iTM-ului pe orice suport magnetic (discheta, stick, CD)sau online daca detineti un cont de utilizator si parola obtinute de la ITM.
~ Conținut șters la cerere ~