Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit

buna ziua,
am doua credite la doua banci diferite...in acelasi timp sunt inregistrat si in biroul de credit...intrebare:am vreo sansa sa fac un nou imprumut sa unesc aceste credite si sa merg mai departe cu o singura rata?
va multumesc pentru timpul acordat!
O sansa aveti, numai daca o ruda apropiata a dvstra este directorul unei banci private. In caz contrar, chiar daca veniti cu ipoteca pe un imobil, nu aveti nicio sansa la refinantare, decat dupa ce nu mai figurati in biroul de credite. Va furnizez aceasta informatie din experienta proprie, dupa ce am incercat cam la toate bancile de stat si private, existente in Romania.