Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract prestari servicii cu titlu gratuit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract prestari servicii cu titlu gratuit

Buna ziua ! Am fost castigatoarea unui concurs de stocare celule stem pt.o perioada de 18 ani si vreau sa va intreb daca notiunea de "contract gratuit de prestari servicii privind procesarea sangelui din cordonul ombilical si stocare in conditii de criogenie a celulelor stem " este corecta in conditiile in care se mentioneaza ca , kitul de prelevare va fi achitat de mine .
In principiu serviciul este gratuit chiar daca bunurile utilizate devin proprietatea partilor pe baza de contributie...