avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care este termenul legal de pastrare in arhiva proprie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care este termenul legal de pastrare in arhiva proprie , a unei unitati sanitare, a documentelor statistice si de raportare

As dori sa stiu cat trebuie pastrate, in arhiva proprie a unui spital, documente statistice si documentele raportate .

Alte discuții în legătură

Reducere vârstă pensionare Caloian Marian Caloian Marian Cum as putea sa fac și eu pentru tatăl meu care a avut un accident de muncă în anul 1988 la o societate din Buzău și unde și a pierdut mana dreaptă sa ... (vezi toată discuția)
Arhiva documente medicale joe17 joe17 Va cer ajutorul intr-o problema .. Care este [b]termenul legal de pastrare in arhiva proprie a unei unitati sanitare, a documentelor medicale[/b] ? Eu am ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! cat se pastreaza folile de observatie la un spital? ... Laura Angela Ioana Laura Angela Ioana Buna ziua! Cat se pastreaza folile de observatie la un spital? exista cumva o reglementare in acest sens? intreb deoarece unele spitale le pastreaza 10 ani, ... (vezi toată discuția)