Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cu sa formulez o intampinare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cu sa formulez o intampinare

am lucrat la o societate in perioada 2008-2009;in decembrie 2009 ne-a trimis in somaj, fara plata a 3salarii si jumatate;o banca a deschis proces ,iar noi fostii angajati auzind acest lucru ==
am depus o contestatie ,prin care ne ceream salariile restante,contravaloarea bonurilor de masa restante si contravaloarea zilelor de concediu de odihna neefectuat==
In titlu vorbiti de intampinare. Unde aveti nevoie de ea?
la tribunal,pt.ca in urma depunerii contestatiei am primit ocitatie in care sunt chemata in calitate de contestatator creditor in proces cu o firma de lichidatori care in acest moment este administrator judiciar al societatii la care am lucrat