Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Durata rejudecare proces partaj bunuri comune
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Durata rejudecare proces partaj bunuri comune

Buna ziua,
As dori sa aflu mai multe despre ce inseamna rejudecarea unui proces de partaj bunuri comune,ce dureaza de 4 ani.
Procesul de partaj bunuri comune a ajuns la Curtea de Apel si aceasta a retransmis dosarul la Judecatorie spre rejudecare din cauza unui viciu de procedura....nu stiu care ar fi acest viciu de procedura???
Ce se intampla de acum, se vor cere martori noi sa fie audiati , se vor cere documente noi sau se judeca dupa documentele aflate in acest moment la dosar?
Va multumesc mult.
elis a scris:

:help: admin
este posibil asa ceva?

Nu. Raspunsurile apar online chiar la momentul la care sunt postate. In nicio situatie nu poate fi un decalaj intre momentul in care sunt scrise si momentul la care apar pe site.