Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum pot afla un numar de dosar?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum pot afla un numar de dosar?

daca nu mai stiu numarul de dosar , unde pot verifica pe net , stiu ca am dosarul la Tribunalul Bucuresti , exista posibilitatea de-a afla dupa numele partilor?
Daca aveti posibilitatea contactati personal registratura instantei,de unde veti putea afla informatiile dorite
incearca aici
Portalul instanţelor de judecată
[ link extern ]
se poate cauta dupa numar, parte si obiectul cauzei
ContSters61634, utilizator
sammy44 a scris:

daca nu mai stiu numarul de dosar , unde pot verifica pe net , stiu ca am dosarul la Tribunalul Bucuresti , exista posibilitatea de-a afla dupa numele partilor?

Accesati acest link :
[ link extern ]

sau dupa data unui termen de judecat
[ link extern ]
multumesc foarte mult!
Cum pot afla număr dosar registratura sighisoara