avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum pot afla un numar de dosar?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum pot afla un numar de dosar?

daca nu mai stiu numarul de dosar , unde pot verifica pe net , stiu ca am dosarul la Tribunalul Bucuresti , exista posibilitatea de-a afla dupa numele partilor?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:41, 8 Aprilie 2021
Daca aveti posibilitatea contactati personal registratura instantei,de unde veti putea afla informatiile dorite
incearca aici
Portalul instanţelor de judecată
[ link extern ]
se poate cauta dupa numar, parte si obiectul cauzei
Ultima modificare: Miercuri, 4 Mai 2011
ContSters61634, utilizator
sammy44 a scris:

daca nu mai stiu numarul de dosar , unde pot verifica pe net , stiu ca am dosarul la Tribunalul Bucuresti , exista posibilitatea de-a afla dupa numele partilor?


Accesati acest link :
[ link extern ]

sau dupa data unui termen de judecat
[ link extern ]
multumesc foarte mult!
Cum pot afla număr dosar registratura sighisoara

Alte discuții în legătură

Date necunoscute despre debitor alina_cj alina_cj Buna ziua, Am un debitor care este sub incidenta legii 85/2006 si as dori sa inscriu creanta. Ce fel de cerere trebuie depusa laORC pt a afla nr dosarului, ... (vezi toată discuția)
Portalul instantelor de judecata elenabresug elenabresug cum se poate accesa portalul insantelor de judecata din Italia pentru a vedea un dosar la car am numarul? (vezi toată discuția)
Sentinta online dinu_dan dinu_dan Buna ziua, as avea si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Am avut un proces la Judecatoria Baia Mare si acuma s-a terminat. Astazi s-a dat sentinta. As ... (vezi toată discuția)