Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sentinta online
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sentinta online

Buna ziua, as avea si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. Am avut un proces la Judecatoria Baia Mare si acuma s-a terminat. Astazi s-a dat sentinta. As vrea sa stiu daca pot intra pe ceva site sa o vad, sau trebuie sa merg personal la registratura. Daca ma poate ajuta cineva, va rog sa raspunda. Va multumesc anticipat

In cateva zile puteti vedea solutia pe
www.just.ro (Portalul instantelor de judecata).
[ link extern ] /
Sa aveti la indemana numarul de dosar si accesati [ link extern ] .
[ link extern ]
aceasta este site-ul judecatoriei Baia Mare....scrieti in partea de sus in casuta din dreptul Numar - numaril dosarului dumneavoastra si apoi Cauta.
nu gasesc nicaieri.#-o Poate nu m-am exprimat eu bine. Procesul s-a desfasurat la judecatoria Tg. Lapus. La Judecatoria Baia Mare am avut acuma recurs. Unde trebuie sa caut sentinta.
Cred ca recursul a fost la Tribunalul Maramures si nu la Judecatoria Baia Mare, asa este?
incercati aici.....[ link extern ]