Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Activitati firma consultanta cod 7022??
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Activitati firma consultanta cod 7022??

Buna ziua,

O firma de consultanta, cod caen 7022, poate presta urmatoarele servicii potentialilor clienti: infiintari societati, cesiune parti sociale, modificare denumire, infiintare punct lucru, schimbare sediu, etc ?

Multumesc
Cod CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Conform titulaturii consider că aveţi dreptul să desfăşutaţi toate activităţile menţionate de dumneavoastră.

Deci o societate cu cod 7002, se poate ocupa de intocmirea documentatiei pentru infiintarea unui SRL? Inclusiv sa mearga la ORC pentru depunere/ridicare acte ?
In acest caz, ce anume face obiectul contractului de prestari servicii?
Multumesc.