Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM

STIE CINEVA CAND SE MAI DA EXAMAN PENTRU INM?
Apar detalii pe site-ul [ link extern ]
31 august- 21 sept.
avTodincaVeronica, utilizator
Examene si concursuri organizate de CSM :
- august-septembrie: concurs de admitere la INM
- 1-20 septembrie: concurs de admitere la SNG
- octombrie-noiembrie: examen de capacitate a judecatorilor si procurorilor stagiari
- octombrie-noiembrie: concurs sau examen pentru numirea in functii de conducere a judecatorilor si procurorilor.

Vezi pentru Concursul de admitere la Institutul National al Magistraturii din 31 august 2008
[ link extern ]