Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale inteprindere individuala - denumire
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

inteprindere individuala - denumire

daca deschid o i.i pot sa-i dau orice nume?fiind o pensiune turistica as vrea sa aiba un nume cu specificuf locului.
Nu, nu puteti sa-i dati orice nume, aceste lucruri sunt strict reglementate, astfel incat o sa se cheme Numele si prenumele d-voastra urmate de Intreprindere Individuala