Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

Buna ziua, am nevoie de ajutorul vostru...vreau sa invat contabilitate! Am terminat acum 2 ani facultatea de stiinte economice, am fost la un interviu, mi-au dat un test si am luat nota 7.20. (deci am cat de cat habar, dar vreau mai mult). Ce ma sfatuiti sa fac? Mi-ar fi de mare ajutor sa imi trimita cineva pe mail materiale din care sa invat. Daca este cineva dispus sa ma ajute il rog sa imi lase un msj pe privat si sa ii dau adresa de mail. Multumesc anticipat!
Incearca si de pe net. Sunt locuri specializate in contabilitate unde gasesti diferite monografii dar si actualizarile la zi ale legislatiei contabile , fiscale, codul muncii, legate de drepturile de autor si alte contracte, etc. Succes!