Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Spor urbanism
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Spor urbanism

Va rog sa-mi spuneti cat este sporul de urbanism ?
Kyandra a scris:

Daca are cineva o idee cum transformam cifrele in bani lichizi... ma intereseaza si pe mine

numai daca scoti niste parale din jip, si cumperi un rakiu, sa-l cinstesti pe nenea, ca face urbanism pe dejaba :P