avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 963 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model delegatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model delegatie

Ma ajutati va rog cu un mode-cadru de delegatie?vreau sa deleg angajatii sa mearga la un client si sa prezinte oferta firmei
Cel mai recent răspuns: drecredit , utilizator 13:43, 16 Februarie 2010
Exista delegatii tip la librarie.
DELEGAŢIE



SC......SRL cu sediul în Bucureşti, Str. , nr. , sector , înregistrat la Registrul Comerţului sub nr. , C.U.I. – , prin reprezentanţii legali: D-na - Director General şi D-na – Director, prin prezenta deleagă pe D-na /Dl ........, consilierul societăţii să reprezinte interesele SC....SRL în vederea prezentarii societatii noastre.



DIRECTOR GENERAL,





si eu as vrea, dar un model in word sau excel.
Copy-paste in word sau excel !
in final am gasit si prelucrat cum vreau eu. pentru cei interesati, iata linkul - [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Model de delegatie caprice caprice Buna ziua, ma ajutati va rog cu un model de delegatie? Multumesc! (vezi toată discuția)
Delegatie gianis gianis Poate cineva sa-mi dea un model de delegaţie specială pentru ridicarea titlului executoriu. Va multumesc (vezi toată discuția)
Delegatie comar comar ma poate ajuta cineva cum trebuie facut o delegatie sa reprezint firma in instanta? Eu fiind consilier juridic stagiar..abia......probabil e ceva usor dar e ... (vezi toată discuția)