Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model delegatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model delegatie

Ma ajutati va rog cu un mode-cadru de delegatie?vreau sa deleg angajatii sa mearga la un client si sa prezinte oferta firmei
Exista delegatii tip la librarie.
DELEGAŢIE

SC......SRL cu sediul în Bucureşti, Str. , nr. , sector , înregistrat la Registrul Comerţului sub nr. , C.U.I. – , prin reprezentanţii legali: D-na - Director General şi D-na – Director, prin prezenta deleagă pe D-na /Dl ........, consilierul societăţii să reprezinte interesele SC....SRL în vederea prezentarii societatii noastre.

DIRECTOR GENERAL,

si eu as vrea, dar un model in word sau excel.
Copy-paste in word sau excel !
in final am gasit si prelucrat cum vreau eu. pentru cei interesati, iata linkul - [ link extern ]