Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... facultatile de 3 ani
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

facultatile de 3 ani

daca am terminat o facultate de 3 ani si ma angajez, sunt platit ca un calificat cu studii superioare?
Ma refer in kinetoterapie.
sunt obligat sa fac master?
Pot face un cabinet strict pe kineto sau si pe recuperare in general?
Am nevoie si de experienta in domeniu?
O adev. de voluntariat este suficienta?
Va multumesc!
Daca locul de munca respectiv prevede ca cel angajat sa aiba studii sperioare veti vi platit in consecinta, daca nu prevede studii superioare.....nu.
Nu, nu sunteti obligat sa faceti master, masterul in general este cerut pentru cei ce vor sa ocupe functii de conducere.