Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141

care este data cand se depun proiectele pt.masura 141 sesiunea mai/iunie.va multumesc. =D>=D>=D>
dosarele se depun intre 1-30 iunie. Sper ca ati depus pentru inceput pentru masura 112 si apoi v-ati gandit la 141...sau depinde de situatie, nu va aruncati fara sa studiati, ca daca accesati masura 141 in care se dau mai putini bani, nu mai puteti accesa masura 112..
spor in afacere!