Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141

Buna ziua, am depus proiectul 141 ferma de semi-suzistenta in luna iunie, as dori sa stiu cand o sa aflu raspunsul?
va multumesc
Ptr a putea primi raspunsul,trebuie sa mergeti unde ati depus dosarul.Ei sunt in masura sa va dea un raspuns concret
[ link extern ] /
La aceasta adresa gasiti rapoartele de evaluare ale dosarelor pe sesiuni de depunere.
Momentan inca nu exista un raport de evaluare pe 141 sesiunea 2012.
Va puteti adresa si Oficiului judetean unde ati depus dosarul