Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141

unde pot afla daca a fost aprobat proiectul depus in perioada 1/30 iunie 2011.si daca se livreaza banii in cont .va multumesc.
Veti fi informata printr-o nota oficiala. Puteti de asemenea sa sunati la APDRP
pe site-ul
[ link extern ] /
la sectiunea rapoarte/rapoarte de evaluare gasiti un pdf care vaq poate lamuri
daca nu gasiti proiectul acolo puteti suna la oficiul judetean de care apartineti sau la
[ link extern ] /
Informatii Generale >> Comunicare >> Relaţii cu publicul