Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 112

Buna,sunt fermier si ma ocup cu cultivarea cerealelor,am 28 de ani si as vrea sa accesez masura112.din cate am discutat cu alti fermieri perioada aceasta se anunta cam nefavorabila din cauza anului electoral.care este parerea dumneavoastra?din jud Mures din 40 de proiecte s-au aprobat doar 4 in iarna.stie cineva mai multe?Multumesc!
Stiti cumva care au fost motivele care au dus la aprobarea a doar 4 proiecte?
Pe site APDRP [ link extern ] /
gasiti raporturile de selectie si evaluare a proiectelor, unde sunt tratate, pentru fiecare proiect in parte, criteriile care au stat la baza respingerii.
[ link extern ]
/Masura%20112%20-%20nov.2011-ian.2012/Evaluare_NEeligibile_nov2011-ian2012.pdf
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari