avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1059 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 112

Buna,sunt fermier si ma ocup cu cultivarea cerealelor,am 28 de ani si as vrea sa accesez masura112.din cate am discutat cu alti fermieri perioada aceasta se anunta cam nefavorabila din cauza anului electoral.care este parerea dumneavoastra?din jud Mures din 40 de proiecte s-au aprobat doar 4 in iarna.stie cineva mai multe?Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:13, 30 Mai 2012
Stiti cumva care au fost motivele care au dus la aprobarea a doar 4 proiecte?
Pe site APDRP [ link extern ] /
gasiti raporturile de selectie si evaluare a proiectelor, unde sunt tratate, pentru fiecare proiect in parte, criteriile care au stat la baza respingerii.
[ link extern ]
/Masura%20112%20-%20nov.2011-ian.2012/Evaluare_NEeligibile_nov2011-ian2012.pdf
Ultima modificare: Miercuri, 30 Mai 2012
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Masura 141 maryuta maryuta unde pot afla daca a fost aprobat proiectul depus in perioada 1/30 iunie 2011.si daca se livreaza banii in cont .va multumesc. (vezi toată discuția)
Pe 17 aprilie se deschide depunerea dosarelor pe masura 313! Daniela Bolog Daniela Bolog APDRP deschide in perioada 17 aprilie – 16 mai 2012 sesiunea pentru depunerea proiectelor de finantare care se incadreaza in Masura 313 ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile pentru instalarea tinerilor fermieri masura 112 Galfi_zoltan Galfi_zoltan Buna ziua Am 28 de ani, am terminat o facultate care nu are legatura cu agricultura, nu am inca experienta in agricultura, traiesc in mediul rural. Am ... (vezi toată discuția)