Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... infierea copilului prietenei necasatoriti sau ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

infierea copilului prietenei necasatoriti sau casatoriti?

buna ziua,

Eu si prietena mea suntem impreuna de doi ani,ea are un copil de doi ani jumate cu un barbat care nu a recunoscut copilul de la nastere.As dori sa stiu daca pot sa ii infiez copilul inainte de casatorie sau daca ar fi mai bine dupa casatorie si care ar fi mai exact procedura de infiere.,

va multumesc.
[ link extern ]

cred ca va va fi foarte util acest site.
e mai usor sa adoptati copilul sotiei