Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire asiguratorie
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire asiguratorie

Impotriva masurii porpririi asiguratorii dispusa de administratia finantelor publice ce se poate face, ce cale de atac exista? Multumesc! :)
am inteles ca la data controlului aveati debite fata de firma controlata dar nu asta v-am intrebat. v-am intrebat daca la data instiintarii venite de la anaf catre firma dvs compensarea era facuta sau nu?
Nu era facuta.Factura este intocmita la data finalizarii lucrarilor din contract, dar dupa incheierea controlului.