avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pot avea 2 adrese?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pot avea 2 adrese?

Buna ziua,

Ma intereseaza daca este posibil si legal sa am 2 adrese. Una, cea din buletin, iar cealalta o adresa provizorie, in alta localitate.

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Silvia Monica , utilizator 11:05, 11 Mai 2011
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Multumesc pentru raspunsuri.

Adresa de flotant o pot utiliza pentru infiintare SRL sau PFA?
Locuiesc in mediu urban, insa as dori sa pot accesa fonduri pentru mediu rural si este necesar sa infiintez PFA sau SRL in mediul rural.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anulare luare in spatiu omc762 omc762 Buna ziua, In cazul in care proprietarii imobilului unde sunt luat in spatiu nu doresc sa ma mai tina aici, ce adresa voi avea pe buletin? Pana imi ... (vezi toată discuția)
Ultimul domiciliu in românia krisszz21 krisszz21 Care domiciliu este considerat ca fiind ultimul domiciliu al cetățeanului roman CRDS? Am avut buletin(CI) cu domiciliul intr-un județ si in ultimul an ... (vezi toată discuția)
Situatie complicata de luare in spatiu Fedayna Fedayna Situatie de luare in spatiu Buna ziua, Am o proprietate in care am lasat pe cineva sa locuiasca ca sa aiba grija de casa, fara chirie. Persoana ... (vezi toată discuția)