Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pot avea 2 adrese?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pot avea 2 adrese?

Buna ziua,

Ma intereseaza daca este posibil si legal sa am 2 adrese. Una, cea din buletin, iar cealalta o adresa provizorie, in alta localitate.

Multumesc.
Multumesc pentru raspunsuri.

Adresa de flotant o pot utiliza pentru infiintare SRL sau PFA?
Locuiesc in mediu urban, insa as dori sa pot accesa fonduri pentru mediu rural si este necesar sa infiintez PFA sau SRL in mediul rural.